OnePass (8.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: ID
am: አይዲ

en: Sort by
am: ደርድር

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
