OnePass (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Reset
eo: Restarigu

en: ID
eo: Identigilo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
