OnePass (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: Created time
nl: Aanmaaktijd

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend

en: Offset (number of items to skip)
nl: Offset (het aantal items dat overgeslagen moet worden).

en: For example, set this to 3 and the first 3 items will not be displayed.
nl: Als hier bijvoorbeeld 3 wordt ingevuld, worden de eerste 3 items niet getoond.
