OnePass (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Reset
uk: Скинути

en: Feed
uk: Канал

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: Created time
uk: Час створення

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Offset (number of items to skip)
uk: Зміщення (кількість пропущених елементів)

en: For example, set this to 3 and the first 3 items will not be displayed.
uk: Наприклад, встановіть на 3 та перші 3 елементи не будуть відображатися.
