OnePass (8.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
