OnePass (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: ID
sr: ИД

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
