OnePass (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: ID
th: ไอดี

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
