OneSignal (3.0.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Language
ar: اللغة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Settings
ar: الإعدادات

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: Successful
ar: ناجح

en: Failed
ar: فشل

en: Canceled
ar: تم الإلغاء

en: About
ar: حول
