OneSignal (3.0.2) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Language
et: Keel

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Settings
et: Seaded

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Configuration
et: Seadistus

en: Notifications
et: Teated

en: Successful
et: Edukas

en: Unset
et: Määramata

en: Received
et: Makstud

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Canceled
et: Katkestatud

en: About
et: Programmist
