OneSignal (3.0.2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Language
el: Γλώσσα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Received
el: Λήφθηκε

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Canceled
el: Ακυρώθηκε

en: About
el: Περί
