OneSignal (8.x-2.1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Language
id: Bahasa

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Settings
id: Pengaturan

en: True
id: Benar

en: False
id: Salah

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Notifications
id: Notifikasi

en: Successful
id: Berhasil baik

en: Failed
id: Gagal

en: Canceled
id: Dibatalkan

en: About
id: Tentang
