OneSignal (8.x-2.1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Language
ja: 言語

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Settings
ja: 設定

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Remaining
ja: 残り

en: Notifications
ja: 通知

en: Successful
ja: 成功

en: Received
ja: 受領

en: Failed
ja: 失敗

en: Canceled
ja: キャンセル

en: About
ja: アバウト

en: Converted
ja: 変換済み
