OneSignal Pushout (1.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: Description
fa: شرح

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Recipients
fa: گیرنده‌ها

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: About
fa: درباره
