OneSignal Pushout (1.0.0) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Submit
no: Send

en: Unsubscribe
no: Meld av

en: Description
no: Beskrivelse

en: Settings
no: Innstillinger

en: Recipients
no: Mottakere

en: API Key
no: API-nøkkel

en: Debug
no: Feilsøk

en: About
no: Om
