OneSignal Pushout (1.0.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Unsubscribe
af: Beëindig intekenaarskap

en: Description
af: Beskrywing

en: Settings
af: Verstellings

en: Recipients
af: Ontvangers
