OneSignal Pushout (1.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Description
az: İzahat

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: Debug
az: Debaq

en: About
az: Haqqında
