OneSignal Pushout (1.0.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Unsubscribe
be: Адпісацца

en: Description
be: Апісанне

en: Settings
be: Налады

en: Recipients
be: Атрымальнікі

en: API Key
be: Ключ API

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: About
be: Аб
