OneSignal Pushout (1.0.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Unsubscribe
bg: Прекрати абонамента

en: Description
bg: Описание

en: Settings
bg: Настройки

en: Recipients
bg: Получатели
