OneSignal Pushout (1.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Recipients
bo: ལེན་མཁན

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: About
bo: གསལ་བཤད
