OneSignal Pushout (1.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: Description
ca: Descripció

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Recipients
ca: Destinataris

en: Debug
ca: Depuració

en: About
ca: Detalls
