OneSignal Pushout (1.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: Description
cs: Popis

en: Settings
cs: Nastavení

en: Recipients
cs: Příjemci

en: Debug
cs: Ladění

en: About
cs: Popis
