OneSignal Pushout (1.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Unsubscribe
da: Opsig abonnement

en: Description
da: Beskrivelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Recipients
da: Modtagere

en: API Key
da: API-nøgle

en: About
da: Om
