OneSignal Pushout (1.0.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Unsubscribe
de: Abbestellen

en: Description
de: Beschreibung

en: Settings
de: Einstellungen

en: Recipients
de: Empfänger

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Debug
de: Debuggen

en: About
de: Über

en: App ID
de: App-ID
