OneSignal Pushout (1.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Unsubscribe
el: Διαγραφή συνδρομής

en: Description
el: Περιγραφή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Recipients
el: Παραλήπτες

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: About
el: Περί
