OneSignal Pushout (1.0.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Unsubscribe
es: Cancelar suscripción

en: Description
es: Descripción

en: Settings
es: Configuración

en: Recipients
es: Destinatarios

en: API Key
es: Clave API

en: Debug
es: Depurar

en: About
es: Acerca de
