OneSignal Pushout (1.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Settings
et: Seaded

en: Recipients
et: Saajad

en: Debug
et: Siluma

en: About
et: Programmist
