OneSignal Pushout (1.0.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Unsubscribe
eu: Harpidetza kendu

en: Description
eu: Azalpena

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Recipients
eu: Hartzaileak

en: Debug
eu: Araztu

en: About
eu: (r)i buruz
