OneSignal Pushout (1.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Unsubscribe
fi: Peru tilaus

en: Description
fi: Kuvaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: Recipients
fi: Vastaanottajat

en: Debug
fi: Debuggaa

en: About
fi: Tietoja
