OneSignal Pushout (1.0.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Unsubscribe
fr: Se désabonner

en: Settings
fr: Paramètres

en: Recipients
fr: Destinataires

en: API Key
fr: Clé d'API

en: About
fr: À propos

en: App ID
fr: Identifiant (ID) de l'application
