OneSignal Pushout (1.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: Description
gl: Descrición

en: Settings
gl: Axustes

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: Debug
gl: Depuración

en: About
gl: Información
