OneSignal Pushout (1.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Unsubscribe
he: בטל רישום

en: Description
he: תיאור

en: Settings
he: הגדרות

en: Recipients
he: נמענים

en: Debug
he: אתר באגים

en: About
he: אודות

en: SMS
he: מסרון
