OneSignal Pushout (1.0.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Unsubscribe
hi: सदस्यता रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Recipients
hi: प्राप्तकर्ता

en: Debug
hi: डिबग

en: About
hi: के बारे में
