OneSignal Pushout (1.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Description
hr: Opis

en: Settings
hr: Postavke

en: Recipients
hr: Primatelji

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: About
hr: Opis
