OneSignal Pushout (1.0.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: Description
hu: Leírás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Recipients
hu: Címzettek

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: About
hu: Leírás
