OneSignal Pushout (1.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Unsubscribe
id: Berhenti berlangganan

en: Description
id: Deskripsi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Recipients
id: Penerima

en: About
id: Tentang
