OneSignal Pushout (1.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Unsubscribe
is: Hætta áskrift

en: Description
is: Lýsing

en: Settings
is: Stillingar

en: Recipients
is: Viðtakendur

en: API Key
is: API Lykill

en: About
is: Um
