OneSignal Pushout (1.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Unsubscribe
it: Annulla iscrizione

en: Description
it: Descrizione

en: Settings
it: Impostazioni

en: Recipients
it: Destinatari

en: About
it: Informazioni
