OneSignal Pushout (1.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Unsubscribe
ja: 登録解除

en: Description
ja: 説明

en: Settings
ja: 設定

en: Recipients
ja: 受信者

en: Debug
ja: デバッグ

en: About
ja: アバウト
