OneSignal Pushout (1.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Description
jv: Katrangan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Recipients
jv: Penerima

en: About
jv: Ngenani
