OneSignal Pushout (1.0.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Recipients
km: អ្នក​ទទួល​

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: About
km: អំពី
