OneSignal Pushout (1.0.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Unsubscribe
kn: ಚಂದಾದಾರತ್ವವನ್ನು ರದ್ದು ಮಾಡು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Recipients
kn: ಪಡೆಯುವವರು

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: About
kn: ಕುರಿತು
