OneSignal Pushout (1.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Unsubscribe
ku: سڕینەوەی بەشداری

en: Description
ku: دەربارە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Recipients
ku: وەرگرەکان

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: About
ku: دەربارە
