OneSignal Pushout (1.0.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: API Key
lt: API raktas

en: Debug
lt: Derinimas

en: About
lt: Apie
