OneSignal Pushout (1.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Description
lv: Apraksts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Recipients
lv: Adresāti

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: About
lv: Par
