OneSignal Pushout (1.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Unsubscribe
ml: അൺസബ്സ്ക്രൈബ് ചെയ്യുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Recipients
ml: സ്വീകർത്താക്കൾ
