OneSignal Pushout (1.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Recipients
my: လက်ခံရရှိမည့်သူများ

en: About
my: အကြောင်း
