OneSignal Pushout (1.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Description
ne: विवरण

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: About
ne: बारेमा
