OneSignal Pushout (1.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: Description
nl: Beschrijving

en: Settings
nl: Instellingen

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: API Key
nl: API-sleutel

en: About
nl: Over

en: App ID
nl: App-ID
