OneSignal Pushout (1.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Description
oc: Descripcion

en: Settings
oc: Paramètres

en: Recipients
oc: Destinataris

en: Debug
oc: Depuracion

en: About
oc: A prepaus
