OneSignal Pushout (1.0.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Unsubscribe
pl: Wypisz się

en: Description
pl: Opis

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: API Key
pl: Klucz API

en: Debug
pl: Debugowanie

en: About
pl: O stronie

en: App ID
pl: ID aplikacji
